- 12.06.2026, 17:23 Фото
- 12.06.2026, 15:30 Фото
- 12.06.2026, 13:33 Фото
-
12.06.2026, 11:25
Фото
Вибори до Ради ветеранів від Криму: активісти вимагають зняти кандидатуру Ленура Іслямова
- 12.06.2026, 10:11 Фото
-
12.06.2026, 08:31
Фото
Забезпечувала армію РФ дронами: прокуратура скерувала до суду справу кримської «волонтерки»
-
11.06.2026, 21:52
Фото
Поголів’я худоби в окупованому Криму зменшується другий рік поспіль
-
11.06.2026, 20:30
Фото
В севастопольському «університеті» розповіли про новий нанопорошок з відходів
-
11.06.2026, 18:39
Фото
Бензинова криза зупиняє транспорт в окупованому Криму: автобуси зникають, ціни зростають
-
11.06.2026, 17:17
Фото
Від «миру» до мілітаризації: як «влада» окупованого Криму змушує громади підтримувати війну
-
11.06.2026, 16:41
Фото
В окупованому Севастополі з кінотеатру демонтували надпис «Україна»
- 11.06.2026, 15:30 Фото
-
11.06.2026, 13:20
Фото
Екскомандувача ВМС ЗСУ Сергія Єлісєєва заочно засудили до 15 років увʼязнення за держзраду
-
11.06.2026, 11:28
Фото
Гранати замість підручників: в окупованому Криму школярів навчали тактичної та вогневої підготовки
- 11.06.2026, 10:10 Фото
- 11.06.2026, 08:31 Фото
-
10.06.2026, 21:54
Фото
Трьох екссуддів із Криму засуджено до 13 років позбавлення волі за державну зраду
- 10.06.2026, 20:32 Фото
-
10.06.2026, 18:39
Фото
«До Криму – тільки у світлу пору»: на ТОТ АР Крим обмежили нічний рух поїздів
- 10.06.2026, 17:24 Фото
11.05.2026, 18:39
У сквері Перемоги в окупованій Алушті відкрили пам'ятник «героям СВО»
У тимчасово окупованій Алушті до «Дня Побєди» росіяни відкрили памʼятник «героям СВО» (так у Росії називають повномасштабну війну проти України – ред.). Про це повідомила так звана голова окупаційної адміністрації Ґаліна Оґнєва.

«Навпроти величного пам'ятника Воїну-визволителю тепер стоїть пам'ятник нашим сучасним героям. Це не просто відкриття нового монумента. Це зустріч віч-на-віч героїв-визволителів Великої Вітчизняної війни і воїнів, які проявили мужність під час спеціальної військової операції», – зазначила Огнєва.
Також повідомляється, що на Алеї Слави з'явилися імена 17 «воїнів» з ТО Алушти, які «загинули під час виконання службового обов'язку в ході СВО».
Раніше «Голос Криму» повідомляв, що у тимчасово окупованому Армянську було відкрито пам'ятний знак на честь мешканців міста, що беруть участь у війні проти України. Стелу було встановлено на оновленому громадському просторі поблизу школи-гімназії на вулиці Магдесяна.