01.06.2025, 16:20

Зеленський: "Росія саботує переговори та ігнорує мирні заклики"

Президент України Володимир Зеленський висловив серйозні сумніви щодо успіху майбутніх переговорів у Стамбулі, запропонованих Росією. За його словами, Москва робить усе можливе, щоб зірвати ці зустрічі, ігноруючи заклики світу до припинення вогню та продовжуючи бойові дії. Про це президент повідомив на власній сторінці в телеграм.

Під час зустрічі. ФОТО: телеграм-канал Зеленського


Володимир Зеленський зазначив, що Росія вже понад тиждень не надала обіцяний "меморандум" після обміну 1000 полонених. Ані Україна, ані Туреччина не отримали жодних документів. Президент підкреслив, що для ефективних переговорів необхідні чіткий порядок денний та належна підготовка. Ці коментарі пролунали після зустрічі Зеленського з міністром закордонних справ Туреччини Хаканом Фіданом. 

Президент подякував Туреччині та президенту Ердогану за підтримку мирних ініціатив, зокрема за допомогу в організації зустрічі, завдяки якій вдалося звільнити тисячу українців з російського полону.

Також сторони обговорили дипломатичні зусилля України та її партнерів. Зеленський наголосив, що Україна цінує співпрацю з Туреччиною та вдячна за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Раніше "Голос Криму" повідомили, що Путін і його оточення не збираються зупиняти війну і готують нові наступальні операції.


Розгорнути більше...