25.06.2026, 15:30

Відбирала землю у кримців: окупаційній судді з Феодосії оголошено про підозру

Відбирала землю у кримців: окупаційній судді з Феодосії оголошено про підозру
Прокурори АР Крим та м. Севастополя повідомили про підозру окупаційній «судді Феодосійського міського суду» за порушення законів та звичаїв війни та державну зраду. Про це повідомила пресслужба прокуратури на сайті відомства.

В Україні судитимуть зрадницю, яка відбирала землю у кримців. Фото: прокуратура АРК


За даними слідства, жінка залишилась в Криму після його окупації та згодом погодилась на співпрацю з ворогом. Спочатку обіймала посаду «мирового судді», а з 2021 року – «судді Феодосійського міського суду».

Встановлено, що на своїй посаді вона безпосередньо реалізує політику РФ щодо позбавлення громадян України права власності на землю.

«Зокрема, у 2023 році "суддя" задовольнила позов окупаційної адміністрації Феодосії, яким зобов’язала кримчанина відчужити належну йому земельну ділянку в смт Орджонікідзе. Своє рішення вона мотивувала тим, що громадяни України на території окупованого півострова – "іноземці", а тому не мають законних підстав володіти землею. Згодом так званий «відділ судових приставів» передав земельну ділянку для продажу на торгах, яку в результаті придбала громадянка рф», – розповіли у прокуратурі.

У відомстві не розкривають особу судді, однак, за даними джерел QIRIM.Media, йдеться про Олену Тимохіну. Сьогодні їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

Розгорнути більше...