05.05.2026, 20:32

Порожні пляжі замість «аншлагу»: росіяни створюють ілюзію туристичного буму у Криму

Південне узбережжя тимчасово окупованого Криму під час «травневих свят» було «заповнене» туристами, незважаючи на погані погодні умови. Про це так звана експертка у сфері туризму Людміла Бабій розповіла окупаційному кримському медіа «РІА Новості Крим».

«Головна тенденція цього року – Крим затребуваний, і туристи їдуть. Травневі свята короткі, погода погана, але Ялта та Алушта були заповнені, ми це бачили і відчували. Це такий загораючий маячок про те, що все буде добре, і в літній сезон туристи приїдуть», – запевняла експертка.

Окупанти звітують про буцімто вдалий запуск курортного сезону на ТОТ АР Крим. Фото: окупаційні медіа


Однак, згідно з повідомленням кримського краєзнавця, цьогорічний страт низького курортного сезону на ТОТ АР Крим виявився невдалим: туристів у першотравневі вихідні в Криму було набагато менше, ніж зазвичай. Про це пише «Крим.Реалії».

«Завжди з піднесенням чекаю на травневі свята, коли в Криму починається низький сезон і масово приїжджає турист. Але цього року все склалося проти напливу туристів – холодна погода, часті закриття Керченського мосту, інформація про постійні удари по Криму, зокрема такі гучні, як ураження нафтобази у Феодосії та ТЕС біля Сімферополя, масована атака на Севастополь. Усе це зіграло проти масового приїзду туристів. Тому на першотравневі вихідні залишився без роботи – не було традиційних замовлень на екскурсійне обслуговування туристичних груп. Багато бронювань потенційні клієнти скасували безпосередньо перед вихідними. Настрій у власників засобів розміщення кислий, усі розуміють, що і високий курортний сезон може бути зірваний, аж надто активно, а головне – ефективно ЗСУ б’ють по Криму», – розповів краєзнавець.

Раніше «Голос Криму» вже повідомляв, що у МЗС РФ поширюють неправдиві тези про «туристичне процвітання» тимчасово окупованого Криму. Тоді речниця Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова наголосила на «значному розвитку Криму» за останні 12 років.

319 views
Розгорнути більше...