- 12.06.2026, 17:23 Фото
- 12.06.2026, 15:30 Фото
- 12.06.2026, 13:33 Фото
-
12.06.2026, 11:25
Фото
Вибори до Ради ветеранів від Криму: активісти вимагають зняти кандидатуру Ленура Іслямова
- 12.06.2026, 10:11 Фото
-
12.06.2026, 08:31
Фото
Забезпечувала армію РФ дронами: прокуратура скерувала до суду справу кримської «волонтерки»
-
11.06.2026, 21:52
Фото
Поголів’я худоби в окупованому Криму зменшується другий рік поспіль
-
11.06.2026, 20:30
Фото
В севастопольському «університеті» розповіли про новий нанопорошок з відходів
-
11.06.2026, 18:39
Фото
Бензинова криза зупиняє транспорт в окупованому Криму: автобуси зникають, ціни зростають
-
11.06.2026, 17:17
Фото
Від «миру» до мілітаризації: як «влада» окупованого Криму змушує громади підтримувати війну
-
11.06.2026, 16:41
Фото
В окупованому Севастополі з кінотеатру демонтували надпис «Україна»
- 11.06.2026, 15:30 Фото
-
11.06.2026, 13:20
Фото
Екскомандувача ВМС ЗСУ Сергія Єлісєєва заочно засудили до 15 років увʼязнення за держзраду
-
11.06.2026, 11:28
Фото
Гранати замість підручників: в окупованому Криму школярів навчали тактичної та вогневої підготовки
- 11.06.2026, 10:10 Фото
- 11.06.2026, 08:31 Фото
-
10.06.2026, 21:54
Фото
Трьох екссуддів із Криму засуджено до 13 років позбавлення волі за державну зраду
- 10.06.2026, 20:32 Фото
-
10.06.2026, 18:39
Фото
«До Криму – тільки у світлу пору»: на ТОТ АР Крим обмежили нічний рух поїздів
- 10.06.2026, 17:24 Фото
19.05.2026, 17:49
Кадрові зміни в окупованій Керчі: поки окупанти шукають нового «мера», містяни вимагають вирішення комунального колапсу
На початку травня 2026 року окупаційний глава тимчасово окупованої Керчі залишив свою незаконно зайняту посаду «за власним бажанням». Сьогодні обовʼязки «очільника адміністрації Керчі» виконує Івань Кошель, повідомляє окупаційне кримське медіа «Керч ІНФО».
Також, за даними джерела, у ТО Керчі оголосили конкурс на крісло «глави адміністрації». Претендентам доведеться довести, що вони «вміють керувати, знають російські закони та прожили щонайменше 30 років, не заплямувавши свою репутацію».
А поки що «Керч ІНФО» запропонувало керчанам поставити запитання новому «в.о. голови адміністрації» Івану Кошелю. За короткий час мешканці залишили десятки коментарів – від скарг на стан дворів і доріг до запитань про майбутнє міста та курортний сезон.
Основні теми, які найчастіше порушувалися в обговоренні, публікуємо нижче.
Набережна та туристичний сезон: мешканці ТО Керчі називають набережну «обличчям міста» і вимагають пришвидшити її відновлення. Керчан хвилює стан літнього театру, благоустрій території та готовність міста до курортного сезону.

Як раніше писав «Голос Криму», окупаційна адміністрація повідомляла про берегоукріплення набережної ТО Керчі. Як згодом зʼясувалося з проєкту робіт, йдеться про приведення існуючої набережної до нормативного стану, а не про створення нового громадського простору. І зовсім не планується створення нових прогулянкових зон та інфраструктури, а також не розглядається комплексний благоустрій території.
Дороги та двори: багато звернень стосується Верхнього та Нижнього Сонячного, вулиць Кірова, Самобуду та приватного сектора. Люди скаржаться на затягнуте благоустрій, відсутність асфальту та розбиті під'їзди до будинків.
ЖКГ та каналізація: однією з найгостріших тем залишаються затоплені підвали та аварійні каналізаційні мережі. Мешканці кількох будинків повідомляють про постійний запах нечистот, вогкості та антисанітарії.
Вода та сміття: порушувалися питання підключення окремих районів до центрального водопостачання, а також переповнених сміттєвих майданчиків у мікрорайонах міста.
Пляжі та громадські простори: керчани запитують, чому деякі пляжі залишаються закритими, коли буде наведено лад біля Ворошиловського озера та з’являться сучасні майданчики для підлітків.
Школи, поліклініки та стадіони: мешканці чекають на реконструкцію соціальних об’єктів: шкіл, дитсадків, поліклінік, ДК та спортивної інфраструктури.
Озеленення міста: серед пропозицій – масштабне озеленення Керчі, висадка бузку та наведення порядку в громадських просторах.
«Голос Криму» також неодноразово повідомляв про щорічну біду ТО Керчі з озеленення міста. За роки представники окупаційний стуктур випрацювали там наступний механізм: дерева посадили → дерева засохли → дерева спилили → дерева посадили нові.
Більше про: