09.03.2026, 13:22

ССО та ВМС України завдали ударів по ключовим об'єктам окупантів в Криму та Донеччині

Сили спеціальних операцій та Військово‑морські сили ЗС України провели серію високоточних ударів проти військових об’єктів окупантів у Криму та на Донеччині. Про це на сторнках у Фейсбук повідомили ВМС та ССО Збройних сил Уукраїни.

У результаті ударів в окупованому Криму знищено три російські зенітні ракетно‑гарматні комплекси «Панцирь‑С1», швидкісний десантний катер проєкту 02510 «БК‑16», а також військову інфраструктуру на аеродромі Кіровське, включно з базою ударно‑розвідувальних безпілотників «Оріон» та чотирма станціями управління дронами.

Сили спеціальних операцій також уразили чотири радіолокаційні станції в окупованому Криму: РЛС 5Н84А «Оборона‑14», РЛС «Небо‑У» та дві РЛС в радіопрозорому куполі в Євпаторії. Знищення цих систем суттєво обмежує спроможності противника виявляти та знищувати повітряні цілі.

Крім того, підрозділи ССО влучили у командний пункт однієї з бригад морської піхоти окупантів на Донеччині, завдавши удару по ключовій ланці управління ворога.

Розгорнути більше...